XII Niedziela zwykła (23.06.2024r)

XII Niedziela zwykła (23.06.2024r)

Przeżywamy 12 Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godz. 16.00- nabożeństwo czerwcowe i Msza Święta.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Życzymy dzieciom i młodzieży miłego odpoczynku, ale także przypominamy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej.

Od następnej niedzieli nie będzie Mszy św. o godzinie 12.00

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze w tym dniu będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i wieczorem o godz. 18.00. Jest to uroczystość, dlatego jest obowiązek uczestnictwa we Mszy Św., tym bardziej, że jest to sobota, dzień wolny od pracy. Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze.

Tydzień temu odbył się III Zjazd Motocyklowy w naszej parafii. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy w tym dniu byli na tym wydarzeniu – parafianom i gościom, a szczególnie chcemy podziękować organizatorom: Stowarzyszeniu Okocim od Serca – za poświęcony czas i trud, władzom miasta, służbie medycznej. Motocyklistom naszej miejscowości za obstawę trasy przejazdu pod czujnym okiem Pana Pawła Sadego, Straży OSP-Okocim, sponsorom i tym wszystkim, którzy indywidualnie i rodzinnie włączyli się w organizacje tego przedsięwzięcia. W tym roku przybyło pomimo deszczowej pogody ponad 500 motocykli z kraju i zagranicy.

Dziękujemy za ofiary z poprzedniej III niedzieli miesiąca . Wyniosły 6000 zł. Bóg zapłać.


Do góry