XII Niedziela zwykła (25.06.2023r)

Przeżywamy 12 Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godz. 16.00- nabożeństwo czerwcowe i Msza Święta.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Życzymy dzieciom i młodzieży miłego odpoczynku, ale także przypominamy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy Świętej.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze w tym dniu będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i wieczorem o godz. 18.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze.

W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

Dziękujemy za zamówione Msze święte i ofiary złożone na parafie od mieszkańców ulic, przygotowujących ołtarze w tym roku ołtarze na Boże Ciało. Bóg zapłać.

W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi poprowadzony przez Akcje Katolicką.

Tydzień temu odbył się II Zjazd Motocyklowy w naszej parafii. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy w tym dniu byli na tym wydarzeniu – parafianom i gościom, a szczególnie chcemy podziękować organizatorom: Stowarzyszeniu Okocim od serca – za poświęcony czas i trud, władzom powiatu i gminy, służbie medycznej, motocyklistom naszej miejscowości za obstawę trasy przejazdu pod czujnym okiem Pana Pawła Sadego, Straży OSP-Okocim, zespołom muzycznym, sponsorom i tym wszystkim, którzy indywidualnie i rodzinnie włączyli się w organizacje tego przedsięwzięcia. W tym roku przybyło 750 motocykli z 85 miejscowości.

Od następnej niedzieli nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.00 przez czas wakacji.

Dziękujemy za ofiary z poprzedniej niedzieli. Wyniosły 6000 zł. Bóg zapłać.

Msze Święte poza parafią:

1. +Zofię Pukal od 16-20.07 – ks. Józef Mietła

2. +Marię Sikora od 1-15.07. ks. – Józef Mietła