XIII Niedziela zwykła (27.06.2021r).

Przeżywamy XIII Niedzielę zwykłą, a zarazem niedzielę synodalną. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o 16.00-wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo czerwcowe i Msza Święta bez kazania.

We wtorek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o 7.00, 9.00 i 10.30 i wieczorem o godz.18.00. Jest to uroczystość obowiązkowa. Składka jest na świętopietrze.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP.

W I czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. O godz. 18.00-Msza Święta a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

W pierwszy piątek Msze o Najświętszym Sercu PJ, o 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. Spowiedź w pierwszy piątek od godziny 17.00.

Wyjazd do chorych od godz.8.00- ks. Wiesław, a ks. Mariusz-około 12.00

W pierwszą sobotę miesiąca o 17.30 – członkowie Akcji Katolickiej poprowadzą różaniec wynagradzający za wszelkie zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy do tej pięknej modlitwy.

Dziękujemy za zrozumienie i dalej prosimy, aby szkło po zniczach zabierać do domu. Po wywiezieniu śmieci, tym razem było o jedną tonę mniej niż poprzednio., ale jeszcze może być lepiej.

Dziękujemy za ofiary z poprzedniej niedzieli na prace w parafii. Wyniosły one 4400 złotych. Bóg zapłać.

W związku z komunikatem bpa Ordynariusza w następną niedzielę po chórem tj. 4lipca, będzie skarbona na ofiary mieszkańców Librantowej i okolic, naszej diecezji

Jutro o godz. 8.00 odbędzie się wyjazd do Energylandii, jest jeszcze kilaka wolnych miejsc. Ewentualne zapisy i wpłata dzisiaj do wieczornej Mszy św.

Poza parafią w lipcu i sierpniu będą odprawiane Msze św:

Ks. Robert Dytko za śp. Joannę Niemiec Bernacką gregoriańskie od 1 – 30 Lipca

ks. Prof. Andrzeja Pryba:

1. 1 – 10 Lipca za śp. Janusz Świątkowskiego

2. 11 – 20 Lipca za śp. Władysława Gabrysia

3. 21 – 30 Lipca za śp. Aleksandrę Klimas

4. 1 – 10 Sierpnia za śp. Piotra Krzyżaka

Ojciec Andrzej Filip Kombonianin

1. 1 – 10 Lipca za śp. Piotra Krzyżaka

Jutro młodzież organizuje wyjazd do Energylandii. Prosimy tych, którzy się zapisali o zabranie z Zakrystii zgody na wyjazd, uzupełnienie i dokonanie wpłaty dzisiaj do 17-tej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.