XIV Niedziela zwykła (3.07.2022r)

Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą a zarazem pierwszą Niedzielę miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 i wieczorem o 16.00-Nieszpory a po nich Msza Święta.

W czasie wakacji nie ma Mszy Świętej o godz. 12.00.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek przypada I czwartek miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 18.00-Msza Święta a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Życzymy im dobrego wypoczynku i nabrania sił do pracy. Witamy wszystkich miłych gości, którzy przebywają na terenie parafii i życzymy także miłego wypoczynku.

Intencje Mszy Świętych pogrzebowych poza parafią:

1-31 lipca za Śp. Elżbietę Młyńską- ks. Maciej Hułas- Lublin

1-31 lipca-za śp. Elżbietę Młyńską -ks. Andrzej Pryba- Poznań