XIV Niedziela zwykła (4.07.2021r).

XIV Niedziela zwykła (4.06.2021r).

Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą, a zarazem I niedzielę miesiąca lipca, jako niedziele adoracyjną, dlatego po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, na Zalesiu o godzinie 13.00 i o 16.00-Nieszpory i msza Święta bez kazania.

Dzisiaj pod chórem jest skarbona z napisem Caritas. Zgodnie z apelem ks. bpa ordynariusza można dzisiaj złożyć ofiarę na poszkodowanych mieszkańców Librantowej i okolic naszej diecezji. Zachęcamy do ofiarności na ten cel.

Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Witamy wszystkich gości przebywających na terenie naszej parafii. Msze Święte w czasie wakacji w niedzielę są o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i wieczorem o godz. 16.00.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP o godz. 18.00 a potem na Mszę Świętą. Pamiętajmy o intencjach kierowanych do MB, aby je potem polecić Panu jezusowi w czasie Mszy Świętej.

W piątek zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18.00, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a potem rozpocznie się około 19.45- Adoracja Najświętszego Sakramentu i zakończy się około godziny 20.00 błogosławieństwem i depozycją.

W ostatnim tygodniu odbyły się pogrzeby zmarłych śp.

Elżbiety Młyńskiej, Mirosław Kargula i dzisiaj o godz. 17.30 - odbędzie się pogrzeb zamarłego śp. Józefa Brzyka. Ich nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu./ Dobry Jezu a nasz Panie/