XIV Niedziela zwykła (9.07.2023r)

Przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, wieczorem o 16.00 –nieszpory i Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek przypada 13 dzień miesiąca lipca i różaniec fatimski. Zapraszamy n a godz. 18.00 na Mszę Święta i różaniec fatimski.

Organizujemy wakacyjny wyjazd wypoczynkowy do Czarnogóry dla młodzieży, LSO, Grup parafialnych i chętnych w TERMINIE: 19.08 – 27.08.2023. Program i zapisy w Zakrystii lub Kancelarii parafialnej.

Dziękujemy Panu Maciejowi Osadzie za załadowanie kontenera na cmentarzu. Bóg zapłać.

W następną niedzielę po mszy Świętej o godz. 7.00 - zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Ofiary na tacę z III Niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary składamy z góry Bóg zapłać.

W następną niedzielę tj. 16 lipca od godz. 10.00 do 15.00 na parkingu przy kościele będzie możliwość przekazania darów w postaci produktów żywnościowych, środków czystości dla podopiecznych Sióstr Szarytek ze Śniatynia w Ukrainie. Zachęcamy do tego szczytnego celu pomocy podopiecznym Sióstr tj. dzieciom, młodzieży i seniorom. W tym ośrodku pracują 3 Siostry zakonne Szarytki i mają pod opieka ponad 100 seniorów i niepełnosprawnych. Każdy z ofiarodawców otrzyma symboliczna cegiełkę za ofiarowane dobro. Z góry dziękują organizatorzy tego szczytnego celu.