XV Niedziela zwykła (10/07.2022r.)

Przeżywamy XV Niedziele zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Św. o godz. 9.00, 10.30, wieczorem o godz. 16.00- a po nich Msza Święta bez kazania.

W środę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy najpierw o godz. 18.00 na Nowennę do MBNP następnie na Mszę Św., a po Mszy Świętej na Różaniec fatimski. W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W następną niedzielę tj. w III Niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe po Mszy Św. o godz. 7.00. Ofiary z trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace przy naszej świątyni, konkretnie związane elewacją kamienia i ogrodzenia. Z góry składamy serdecznie podziękowanie. Natomiast z następnej niedzieli na Wyższe Seminarium Duchowne.

Stowarzyszenie Funduszy Ekologicznych wraz z sołtysem Okocimia pragnie serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące różnych form finansowania i dofinansowania na wymianę pieców (w tym różnego rodzaju pompy ciepła) wraz z instalacjami fotowoltaicznymi. Spotkanie odbędzie się we wtorek tj.12.07.w domu parafialnym przy ul Goetzów Okocimskich 82.

W sobotę 16 lipca od 9:00 do 16:00 na placu przy kościele św. Jakuba w Brzesku będzie miała miejsce zbiórka makulatury prowadzona przez Klub Sportowy „Jakub”. Za przyniesienie 5 kg. makulatury będzie możliwość otrzymania sadzonki. Zapraszamy do włączenia się w akcję „ZIELONA SEGREGACJA”. Z wyrazami szacunku ks. Łukasz.

Ogłoszenia: Policji i Kominiarzy.