XV Niedziela zwykła ( 16.07.2023r)

Przeżywamy XV Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msz Święte o godz. 9.00, 10.30 i wieczorem o 16. 00 – nieszpory i a po nich Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piatem modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Dzisiaj od godz. 10- 15.00 można będzie złożyć dary dla podopiecznych Sióstr Szarytek w Światyniu na Ukrainie. Organizatorzy z góry dziękują za ofiarowane dobro.

Organizujemy wakacyjny wyjazd wypoczynkowy do Czarnogóry dla młodzieży, LSO, Grup parafialnych i chętnych w terminie od 19-27.08. 2023. Program i zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej III Niedzieli miesiąca na prace w parafii i częściowe koszty energii. Bóg zapłać. Natomiast ofiary z następnej niedzieli są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych, aby poświęcić po Mszy Świętej te środki pojazdu, aby służyły naszemu bezpieczeństwu.

Życzymy wszystkim miłych wakacji, dobrego odpoczynku, a dzieciom i młodzieży przypominamy o niedzielnej Mszy Świętej.

W następną niedzielę tj. niedzielę 23 lipca odbędzie się odpust ku Jej czci Świętej Anny na Bocheńcu. O godz. 11.00 uroczysta suma odpustowa.

We wtorek o godz. 14.00- odbędzie się pogrzeb zmarł śp. Zofii Mikulskiej. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie/