XVI Niedziela zwykła (17.07.2022r)

Przeżywamy XVI Niedziele zwykłą a zarazem III niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 –zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 a wieczorem o godz. 16.00- nieszpory a po nich Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i Mszę Świętą. W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W następną niedzielę po każdej Mszy Świętej z racji nadchodzącego wspomnienia w liturgii Świętego Krzysztofa będzie poświęcenie pojazdów. Wszystkich mobilnych zapraszamy aby poświęcili swoje pojazdy.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej III niedzieli na prace przy świątyni i ogrodzeniu.

Również po wizytacji powoli zaglądamy do dekretów powizytacyjnych. Jest przygotowany projekt krzeseł w prezbiterium tzw. sedilla, te się już rozwalają, a projekt jest przygotowany w pewnej harmonii do ołtarza głównego przez projektanta i czeka na wykonanie.,

Na tygodniu (czwartek, piątek) mają być panowie od elewacji kościoła.

W ostatnim czasie został wymieniony wzmacniacz na nowy od nagłośnienia kościoła w cenie 5000 zł.

Co dwa miesiące wywozimy śmiecie z cmentarza. Prosimy na cmentarzu, nie wrzucać do śmietnika zniczy ze szkła, tylko zabierać do domu, lub wymieniać wkłady.

Jako parafia organizujemy wyjazd wakacyjny dla młodzieży i wszystkich chętnych w Bułgarii w terminie od 6 do 15 sierpnia połączony z wypoczynkiem w super cenie. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii lub u kapłanów.