XVIII Niedziela zwykła (30.07.2022r)

Przeżywamy XVIII Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, wieczorem o godz. 16.00-nieszpory a po nich Msza święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP.

Po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne w Domu parafialnym dla wyjeżdżających z parafii do Bułgarii.

W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. O godz. 18.00- Msza Święta a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte rano o 6.30 i wieczorem o 18.00. Od godziny 17.00 - spowiedź pierwszo piątkowa. Jest to również spowiedź przed Uroczystością odpustową ku czci Przemienienia Pańskiego.

Po Mszy Świętej zbiórka LSO – przed Uroczystością odpustową.

W pierwszą sobotę miesiąca prosimy członków Akcji katolickiej, aby poprowadzić Modlitwę różańcową wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz.17.30.

Najbliższa Niedziela w naszej parafii to Uroczystość ku czci Przemienienia Pańskiego. Uroczystą sumę odprawi i kazanie wygłosi ks. dr Józef Partyka-psycholog- prezes Poradni Specjalistycznej Arka i Fundacji „Auxilium”. Na uroczystą sumę o godz. 11.00-zapraszamy oczywiście wszystkich, a szczególnie dzieci do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne, LSO, panie do figurek, panów do baldachimu i feretronów i strażaków.