XX Niedziela zwykła ( 14.08.2022r).

XX Niedziela zwykła

( 14.08.2022r).

Przeżywamy XX Niedzielę zwykłą. Po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 i wieczorem o 16.00- poprzedzona nieszporami.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Jutro przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto obowiązkowe i dlatego Msze Święte są tak jak w niedzielę, a więc o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i wieczorem o godz. 16.00. Po Mszy Świętej o godz. 10.30- poświęcenie ziół i kwiatów. Także uroczystość Odpustowa w Jasieniu o godz. 11.00

Dziękujemy za załadowanie kontenerów na cmentarzu Panu Maciejowi Osadzie, a jeszcze bardziej jego synowi Mateuszowi Bóg zapłać.

Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za udział w Uroczystości odpustowej ku Czci Przemienienia Pańskiego. Również Bóg zapłać.

Bardzo serdecznie i radośnie witamy naszego drogiego rodaka Księdza Błażeja Sikorę - jezuitę, który przebywa na urlopie i codziennie z nami się modli, odprawia Mszę Świętą.

Czas wakacji tak szybko leci i jeszcze 2 tygodnie i koniec wakacji. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7.00 - zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo. Również przypada III niedziela miesiąca, ofiary na tacę przeznaczone są na prace przy naszej świątyni. Za te ofiary składamy Bóg zapłać.

Przy wyjściu z kościoła są na dole na regale gazety o tematyce kulturowej, misyjne. Za darmo można je zabrać do domu, a warto, bo jest w nich wiele ciekawych rzeczy.

We wtorek odbył się pogrzeb zmarłej śp. Janiny Jemioło. Jej nieśmiertelna dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu /Dobry Jezu a nasz Panie/.