XXI Niedziela zwykła (22.08.2021r).

Przeżywamy XXI Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o 9.00, 10.30 i wieczorem o 16.00-Nieszpory a po nich Msza Święta.

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

-wtorek Św. Bartłomieja

-czwartek MB Częstochowskiej

-piątek Św. Moniki

-sobotę Św. Augustyna

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy państwu Wiolecie i Bogdanowi Grocholom za pomoc w przygotowaniu terenu za ogrodzeniem pod fotowoltaikę. Bóg zapłać.

Składamy podziękowanie za ofiary na tacę na prace w parafii. Wyniosły one 4500 złotych. Bóg zapłać.

26 sierpnia w czwartek planowana jest dla scholii starszej i młodszej całodniowa wycieczka do Wadowic i Inwałdu. W planie m.in. wizyta w muzeum Jana Pawła II i atrakcje w parku rozrywki w Inwałdzie. Większość kosztów wyjazdu pokrywa Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej, wkład uczestników będzie symboliczny. Zachęcamy do wyjazdu i zapraszamy chętnych na spotkanie organizacyjne w poniedziałek po wieczornej mszy św. do budynku parafialnego przy kościele.

Jest do nabycia nowy numer „Kościoła nad Uszwicą” w nowej szafie graficznej, zachęcamy do nabycia w cenie 5 złotych.