XXII Niedziela zwykła (29.08.2021r.)

XXII Niedziela zwykła (29.08.2021r.)

Przeżywamy XXII Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, o 16.00-Nieszpory a po nich Msza Święta bez kazania.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i Mszę Świętą.

W środę przypada 1 września. Pan Dyrektor zaprasza dzieci i młodzież na Mszę Świętą na godz.9.00 do świątyni, a następnie do Szkoły Podstawowej na rozpoczęcie roku szkolnego.

W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o NSPJ o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.00. Do chorych udamy się: jeden kapłan od godz.8.00, drugi od południa.

Zapraszamy na próbę starszą scholę w piątek o godz. 19.00, już po Mszy Świętej wieczornej.

W następną niedzielę na każdej Mszy Św. po ogłoszeniach a adoracją Najświętszego Sakramentu a przed Błogosławieństwem przemówi przewodnik z Libanu Maroun Mazawi, opowie krótko o Libanie i o Św. Charbelu oraz będzie miał relikwie I stopnia Św. Charbela, które można będzie ucałować po Mszy Świętej.

W związku z komunikatem Abpa Stanisława Gądeckiego, w następną niedzielę będzie pod chórem skarbona i można będzie złożyć ofiarę do skarbony na naród afgański.

Dnia 22 sierpnia w Kanadzie w London-Ontario zmarł Stefan Tota pochodzący z Okocimia. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie/


Do góry