XXII Niedziela zwykła (3.04.2023r)

XXII Niedziela zwykła (3.04.2023r)

Przeżywamy XXII Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, wieczorem o godz. 16.00 – nieszpory i Msza Święta.

Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. O godz. 9.00 - zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej o godz. 9.00 na Mszę św. w kościele. O godz. 10.00 – akademia na hali gimnastycznej w szkole. Po akademii uczniowie przejdą do swoich klas , gdzie wychowawcy przekażą najważniejsze informacje dotycząc organizacji roku szkolnego.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i Msze Świętą o godz. 18.00.

W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 18.00 - Msza Święta a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii.

W piątek o godz. 18.00 - Msza Święta z kazaniem eucharystycznym, wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godziny 20.00.

Amazonki Brzeskie wyraz z SP ZOZ Brzesko zapraszają wszystkie kobiety na bezpłatne badanie usg piersi. Badanie odbędzie się 9 września br. w godzinach od 8 do 13 w Pracowni USG Szpitala Powiatowego w Brzesku. Szczegóły na plakatach.

Trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie. Do 18 września na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych - przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej oraz na 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne dla Nauczycieli. Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów tym bardziej zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale. Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl, lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622 33 31. email: wteol@diecezja.tarnow.pl; wt-tarnow@upjp2.edu.pl

Intencje poza parafią. Od 5- 30 września za śp. Danutę Mądry – O. Karol Tafliński.


Do góry