XXIII Niedziela zwykła (10.09.2023r)

Przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00 Nieszpory i msza wieczorna.

Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Nauczycieli wychowawców dzieci i młodzież polecajmy w naszych modlitwach samemu Bogu i najlepszemu Nauczycielowi.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i Mszę Świętą o godz. 18.00 a po Mszy Świętej różaniec fatimski z racji 13 dnia miesiąca.

W czwartek przypada Święto Podwyższenia Krzyża.

W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7.00 – zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary na tacę przeznaczone są prace w parafii i częściowe koszty energii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.

Przy wyjściu z kościoła można za darmo zabrać gazety o tematyce kulturowej i misyjnej.

Stowarzyszenie Miejska Orkiestra Dęta w Brzesku oraz Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej wraz z partnerami: Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie „Okocim Od Serca”, OSP Okocim, OSP Jadowniki, Rada Sołecka Wsi Okocim, Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu zapraszają w najbliższą sobotę tj. 16 września na imprezę plenerową :

Lato z Miejską Orkiestrą Dętą w Brzesku

Program:

Godz.15 -17 – boisko szkolne: zabawy i konkursy dla dzieci, dmuchańce, wata cukrowa, spacer z alpakami, prezentacja sprzętu strażackiego,

Godz. 17 – 18 – Występ Miejskiej Orkiestry Dętej

Godz. 18.30 – 23 – Biesiadowanie i zabawa taneczna z zespołem Roco Band