XXIII Niedziela zwykła (4.09.2022r)

Przeżywamy XXIII Niedzielę zwykłą, a zarazem pierwszą niedzielę miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o 16.00 - nieszpory a po nich Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP.

W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji

W piątek o godz. 18.00 – Msza Święta z kazaniem eucharystycznym, wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 20.00.

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy spotkania Grup Parafialnych;

W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież z klasy VIII i Szkół średnich do uczestnictwa w Grupie Młodzieżowej.

W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy LSO.

W dniach od 6 do 12 października organizowana jest Męska pielgrzymka do Medjugorie, koszt 300 Euro, szczegóły na plakatach w gablocie.

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb zmarłego śp. Jana Gusto o godz. 14.00. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu / Dobry Jezu a nasz Panie/