XXIV Niedziela zwykła (11.09.2022r).

Przeżywamy XXIV Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o 16.00-nieszpory a po nich Msza Święta.

Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Ten ważny sektor życia społecznego polecajmy Bogu w naszych modlitwach w tym tygodniu.

We wtorek przypada w liturgii Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma , bpa i doktora Kościoła, a zarazem 13 dzień miesiąca . O godz. 18.00- Msza Święta a po niej Różaniec Fatimski.

W środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża. O godz. 18.00 - Nowenna do MBNP i Msza Święta.

Za miesiąc odbędą się wybory do Rad parafialnych. Prosimy zastanowić się nad kandydatami. Jeżeli chcemy coś dobrego uczynić dla parafii, podajmy ludzi odpowiedzialnych, a nie infantylnych, którzy potem nic nie wnoszą a jedynie utrudniają i następnie rezygnują.

W związku z rosnącymi cenami gazu i energii elektrycznej, a co za tym idzie kosztami utrzymania, budynek parafialny nie będzie wypożyczany dla celów prywatnych. Służy tylko celom parafialnym.

Spotkanie grup w budynku parafialnym.

W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie organizacyjne kandydatów na ministrantów wraz rodzicami od klasy II wzwyż.

Piątek-godz. 17.00 - schola młodsza

Piątek-godz. 18.00 - starsza starsza

Piątek-godz. 19.15 - Grupa Młodzieżowa

-sobota-godz. 9.00 - LSO

Następna niedziela to III Niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00 - zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Ofiary na tacę z III niedzieli przeznaczone są na prace przy świątyni.

Sołtys wsi Okocim zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w budynku Domu Ludowego w dniu 18 września o godzinie 15.00 to jest w następną niedzielę. Głównym tematem zebrania będzie podział środków z funduszu sołeckiego na rok 2023. Ze względu na ważność tematu proszę o liczne przybycie. Sołtys wsi Beata Słupska.