XXIX Niedziela zwykła. 22.10.2023r.

Przeżywamy XXIX Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30. 12.00, o 16.00- różaniec a po nim Msza Święta.

Stowarzyszenie „Okocim od Serca”, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej i Koło Gospodyń Wiejskich w Okocimiu przeprowadzają dzisiaj kiermasz z wypiekami. Dobrowolne ofiary pozyskane ze sprzedaży w całości przeznaczone są na rehabilitację Pawła Piekarczyka druha OSP w Okocimiu. Zachęcamy i zapraszamy do tego szczytnego celu.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i różaniec a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę przypada święto Św. Szymona i Judy Tadeusza.

Dziękujemy za ofiary z III niedzieli miesiąca przeznaczone są na pace w parafii, wyniosły 5200. Natomiast na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia- 1450. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Włączmy się w tę piękną modlitwę różańcową. Ten tydzień poświęcony jest modlitwie różańcowej za misje. Zachęcamy do tej modlitwy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych. Zwyczajem ubiegłego tygodnia zapraszamy dzieci i młodzież ze Szkolą Podstawowej włączenie się w tydzień misyjny. Proponujemy młodsze klasy z rodzicami:

1.poniedziałek – klasa I

2. wtorek – klasa II

3. środa –klasa III

4.czwartek- klasa IV i V

5.piątek- klasa VI, VII i VIII

Zostało nam jeszcze półtora tygodnia

Ostatni tydzień. Prosimy w poniedziałek Panie z Caritasu a we wtorek i środę Panie z Akcji Katolickiej.

Kino Planeta zaprasza od 27 października do 2 listopada na film t. „Oblicze Jezusa”. Seanse odbędą się o godzinie 18.00. Zachęcamy i zapraszamy aby z tego filmu skorzystać.