XXV Niedziela zwykła(19.09.2021r.)

Przeżywamy XXV niedzielę zwykłą a zarazem trzecią niedzielę miesiąca. Dzisiaj Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00. A o godz. 16.00- nieszpory i Msza Święta.

Po Mszy Świętej o godzinie 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe.

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

-w poniedziałek - Świętych męczenników koreańskich

-we wtorek- Św. Mateusza i Ewangelisty

-czwartek- Św. Ojca Pio

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W dzisiejszą niedzielę modlimy się także w kościele- za środki masowego przekazu.

Natomiast następna niedziela jest niedzielą trzeźwościową w naszej diecezji.

Tutaj zapraszamy młodzież klasy VIII A i VII B oraz VII w następną niedzielę na autokarową pielgrzymkę do Szczepanowa. Autokar dla tej młodzieży będzie podstawiony na parkingu o godzinie 10.00. Natomiast w Szczepanowie Msza święta dla całej diecezji będzie o godzinie 11.00 - z udziałem ks. bpa. Przewodniczących tych klas prosimy do piątku o dostarczenie list obecności. Jest to też w ramach duchowego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Natomiast nasza parafia prowadzi adorację trzeźwościową w sobotę tj. 24 września od godziny 22.45-24.00-w Szczepanowie.

W następna niedzielę jest zbiórka do puszek na Uniwersytet Pana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z dzisiejszej niedzieli na prace w parafii. Bóg zapłać.

W ostatnim czasie została wymieniona kamera do transmisji nabożeństw, która uległa spaleniu wraz z innymi urządzeniami po wyładowaniach atmosferycznych. Wymiany dokonała Firma Climax a koszty pokryło Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej. Podziękowanie składamy na ręce Pana Franciszka Brzyka.

Sołtys wsi Okocim informuje, że w dniu 23 września (czwartek) o godz.18.00 w budynku Domu Ludowego odbędzie się zebranie wiejskie. Zebranie dotyczyć będzie przede wszystkim budżetu na 2022r.

Spotkanie poszczególnych grup w parafii:

Poniedziałek- kandydaci na lektorów – godz. 18.30

Środa- Grupa Młodzieżowa – godz.18.45.

Piątek – aspiranci- godz. 17.00

Sobota-LSO- godz.9.00