XXVII Niedziela zwykła 8.10.2023r.

Przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 wieczorem o 16.00-rożaniec i Msza Święta.

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP, różaniec i Mszę Świętą.

Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej różańcowej. Włączmy się w tę piękną modlitwę różańcową. Zachęcamy do tej modlitwy wszystkich dzieci, młodzież i dorosłych. Zwyczajem lat ubiegłych na tygodniu zapraszamy dzieci i młodzież ze Szkolą Podstawowej. Proponujemy młodsze klasy z rodzicami:

1.poniedziałek – klasa I

2. wtorek – klasa II

3. środa –klasa III i dla klasy III po mszy spotkanie przed I Komunią świętą

Czwartek- klasa IV i V

Piątek- klasa VI, VII i VIII

Spotkanie aspirantów w środę o godz. 17.30 przed Msza Świętą.

W piątek przypada 13 listopada i ostanie różaniec fatimski w tym roku kalendarzowym. Zapraszamy oczywiście wszystkich. Po procesji różańcowej wystawienie Najświętszego Sakramentu nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela to III Niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00- zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary z III niedzieli miesiąca przeznaczone są na pace w parafii. Za te ofiary z góry dziękujemy.

W następną niedzielę przypada Dzień Papieski. Będzie zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, przeprowadzi je młodzież naszej parafii. Za te ofiary dziękujemy.

Dyrektor Radia RDN wraz ze swoimi współpracownikami składa serdeczne podziękowanie za ofiary w kwocie 2860 zł. = 2 cegiełki na rzecz radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Korzystając z okazji zaprasza do wysłuchania koncertu życzeń 15 października w godz. 14.00-15.00 podczas którego znajdzie się specjalna dedykacja dla naszej wspólnoty parafialnej.

Poza parafią od 8-31 października odprawia Msze Święte ze za śp. Tadeusza Porwisza O. Karol Tafliński