XXX Niedziela zwykła (23.10.2022r)

Przeżywamy XXX Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, o godzinie 12.00- Uroczyste poświęcenie tablicy pamiątkowej Księdza Prałata Stanisława Gutowskiego. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. infułat Adam Kokoszka. Wieczorem o godz. 16.00- wystawienie i różaniec a po nim Msza Święta.

Rozpoczynamy tydzień misyjny w kościele, ostatni tydzień różańca w październiku, zapraszamy i zachęcamy do tej pięknej modlitwy. W tym tygodniu prosimy aby młodzież włączyła się w odmawianie modlitwy różańcowej w różnych językach świata.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Młodzieży i parafianom, którzy włączyli się wczoraj i posprzątali teren wokół kościoła. Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 12.00- zostaną przyjęci aspiranci jako przygotowanie do pełnienia posługi ministranta.

Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy do spowiedzi świętej, codziennie jesteśmy poł godziny rano i wieczorem w konfesjonale do dyspozycji.

Wybiegając do Uroczystości Wszystkich Świętych prosimy Radę Duszpasterską i Caritas aby pełnili posług na cmentarzu od godz. 8.00 do 14.00.

Zbiórki:

Piątek – aspiranci- godz. 17.00