XXX Niedziela zwykła (24.10.2021r).

Przeżywamy XXX Niedziele zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 i 12.00, o godz.16.00-różaniec a po nim Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i Różaniec. Na różaniec prosimy poszczególne klasy:

-poniedziałek: klasy „O” I, II i III

-wtorek- klasy IV, V i VI

-środa –klasy VII, VIII a i VIII b

-czwartek-klasy „O” I, II i III

-piątek- klasy- IV, V, VI

-sobota-klasy VII, VIII a i VIII b

Cały ten tydzień w kościele katolickim poświęcony jest modlitwie za misje. Grupa młodzieżowa naszej parafii poprowadzi modlitwę różańcową w różnych językach świata.

Zbliża się wizytacja biskupia i Sakrament Bierzmowania młodzieży klasy VIII A i VIII B. Jest już ostatni tydzień modlitwy różańcowej, dlatego zapraszamy obowiązkowo młodzież z tych klas na modlitwę różańcową w tym tygodniu

Dziękujemy za ofiary na Kościół z ubiegłej niedzieli. Wyniosły one 4000 zł. Bóg zapłać.

Dzisiaj młodzież rozprowadza kalendarze misyjne. W ten sposób wspieramy działalność i zaangażowanie Grupy młodzieżowej. Ofiary przeznaczone są na wsparcie Grupy młodzieżowej.

W przyszłą niedzielę Grupa Młodzieżowa zaprasza do domu parafialnego po sumie na kawę i ciasto, w ten sposób chce zaprosić do integracji wszystkie pokolenia a zwłaszcza starszych i samotnych. Jeżeli będzie zainteresowanie, to młodzież raz w miesiącu będzie organizować takie spotkania.

Amazonki Brzeskie wyraz z SP ZOZ Brzesko zapraszają wszystkie kobiety na bezpłatne badanie usg piersi. Ostatnie w bieżącym roku badania odbędą się 30 października /sobota/ i 7 listopada /niedziela/ w godzinach od 8 do 13 w Szpitalu Powiatowym w Brzesku na III piętrze. Szczegóły na plakatach.

Zaplanowany jest na sobotę wyjazd na lodowisko do Dębicy dla grup parafialnych, a zgłoszenia u księży do środy.

Spotkania Grup parafialnych:

Poniedziałek godz. 18.30 kandydaci na lektorów