XXXII Niedziela zwykła. 12.11.2023r.

Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o 16.00- nieszpory i Msza Święta.

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

-poniedziałek- Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

-sobotę bł. Karoliny

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w ubiegłą niedzielę.

W następną niedzielę o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary z III niedzieli przeznaczone są na cele parafii. Zostało nam jeszcze trzy raty energii z tego roku. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.

W sobotę 9 grudnia w parafii św. Jakuba Ap. w Brzesku rozpocznie się ostatnia w tym roku edycja weekendowej Katechizacji Przedmałżeńskiej (tzw. Kursu) połączona z Dniem Skupienia. Zapisy prowadzone są przez formularz elektroniczny umieszczony na stronie internetowej parafii św. Jakuba w Brzesku. Szczegóły na plakatach i stronie parafii św. Jakuba Ap. w Brzesku. Zachęcamy młodzież z naszej parafii, aby skorzystała z tej ekspresowej katechezy przedmałżeńskiej.