XXXIII Niedziela zwykła (14.11.2021r).

r.)

Przeżywamy XXXIII Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o 9.00, 10.30, o 12.00- której będzie przewodniczył ks. infułat Adam Kokoszka – podczas której będziemy modlili się za Ks. Prałata Stanisław Gutowskiego w 1 rocznicę odejścia do Domu Pana. Wieczorem jeszcze o godz. 16.00- różaniec za zmarłych a po nim Msza Święta.

Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z kościołem prześladowanym w Libanie. Można złożyć ofiarę do skarbony pod chórem.

Dzisiaj o godzinie 17.00- zapraszamy na koncert piosenek i pieśni patriotycznych p.t. „Polskie drogi” w wykonaniu scholii Bliżej nieba i jej absolwentek. Za przygotowanie i czuwanie nad całością - dziękujemy Pani Iwonie Mikołajek.

Podziękowanie dla osób, które przyczyniły się do tego koncertu.

Dziękujemy Państwu Marii i Marianowi Rojek oraz pani Danusi Halik za przygotowanie scenografii, panu Franciszkowi Brzykowi i Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Okocimskiej za pomoc i przeznaczenie środków na nagłośnienie i światło, panu Grzegorzowi Karwali za przygotowanie plakatu z informacją o koncercie, panu Karolowi Dobrzańskiemu za nagłośnienie i akustykę. Dzisiejszym wykonawcom czyli naszej parafialnej scholii i jej absolwentkom: Natalii, Agnieszce, Marysi, Julicie. Dziękujemy serdecznie panu Wojciechowi Rosie za prowadzenie dzisiejszego koncertu i wszystkim tu obecnym za wspólny śpiew.

W tygodniu zapraszamy na: środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do Bożego Miłosierdzia a w sobotę do Matki Bożej Królowej Polski.

Następna niedziela to III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe.

Ofiary z III niedzieli miesiąca, przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary składamy Bóg zapłać.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie rodziców klasy III, aby omówić przygotowanie do I Spowiedzi i Komunii Świętej.

Spotkanie grup:

-środa –godz. 18.30- Grupa Młodzieżowa

-piątek-godz. 16.00- aspiranci-zapraszamy chłopców od klasy II

-sobota-godz. 9.00- LSO

W czasie ostatnich dwóch tygodni odeszli do wieczności: 1.Janina Pajor. 2.Maria Kotra. 3.Mieczysław Brzyk. 4. Joanna Nędza. Ich nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu./Dobry Jezu a nasz Panie/