XXXIII Niedziela zwykła (15.11.2020r)

XXXIII Niedziela zwykła (15.11.2020r).

Przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą. Po Mszy Świętej o godz. 7.00-zmianma tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o 16.00-różaniec za zmarłych, a o 16.30-Msza Święta wieczorna.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w tych nabożeństwach w środę i piątek, również pamiętajmy o intencjach do Matki Bożej. Polecajmy Jej to, co kryją nasze serca, a Ona niech wstawia się za nami u swego Syna i wyprasza nam to, czego nawet nie potrafimy wyrazić słowami.

Dalej ponawiamy prośbę odnośnie przepisów sanitarnych w naszej świątyni: maski, odległość, dezynfekcja rąk. Czynimy to dla dobra wspólnego.

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z dzisiejszej niedzieli. Wielki Bóg zapłać, jak również za ofiary przesłane drogą bankowość elektronicznej

Dziękujemy wszystkim za udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w ubiegłą niedzielę.

Następna niedziela – to ostatnia w roku liturgicznym - czyli Niedziela Chrystusa Króla. Ta niedziela jest także patronalnym Świętem Akcji Katolickiej, Liturgicznej Służby Ołtarza, a także Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Cieszymy się z osób, które angażują się w te wymienione grupy.

W najbliższą niedzielę przyjęcie ministrantów na Mszy Świętej o godz. 12.00 do Liturgicznej Służby Ołtarza.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Ostatnio jest bardzo ciekawa, zwłaszcza Gość Niedzielny.

W piątek odbył się pogrzeb zmarłego śp. Jerzego Klimasa, jego nieśmiertelną duszę polećmy Nieskończonemu Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie/