XXXIII Niedziela zwykła(19.11.2011r.)

Przeżywamy XXIII niedziele zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, wieczorem o 16.00- nieszpory i Msz Święta. Po godz. 7.00- zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe.

Na tygodniu wspomnienia:

-poniedziałek- Św. Rafała Kalinowskiego

-wtorek- Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

-środę Św. Cecylii- patronki muzyki kościelnej

-piątek- Św. Andrzeja Dung-Lac, prezb. i towarzyszy

W środę modlimy się do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy za ofiary z III niedzieli miesiąca. Bóg zapłać.

W związku z obchodzonym Światowym Dniem Ubogich, ogłoszonego przez papieża Franciszka, Caritas Diecezji przygotował tzw. „Torby Miłosierdzia. Zachęcamy do włączenia się w tę piękną akcję. W zakrystii są do odebrania gotowe reklamówki i można je napełnić żywnością i złożyć w zakrystii do końca listopada. Panie z Caritasu przekażą je potrzebującym w parafii.

W najbliższą niedzielę 26 listopada o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza Św. koncelebrowana pod przewodnictwem ks. Infułata Adama Kokoszki za duszę śp. Ks. Stanisława Gutowskiego oraz Ks. Franciszka Kazka. Jeżeli będą sprzyjające warunki pogodowe to wcześniej o 15.30 udamy się na cmentarz, aby pomodlić się za zmarłych proboszczów okocimskiej parafii. Po Mszy świętej zapraszamy na koncert patriotyczny w wykonaniu Scholii Bliżej Nieba. Po koncercie będzie można otrzymać bezpłatny egzemplarz płyty nagranej przez scholę. Zapraszamy.