Poniedziałek Wielkanocny(22.04.2019r).

Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocy- Poniedziałek Wielkanocny-. O godz. 9.00-druga Msza św, o godz. 10.30-suma, o godz. 12.00-kolejna Msza św. połączona z udzielaniem Sakramentu chrztu Świętego. o godz. 13.30- chrzest 16.00- ostatnia Msza św. wieczorna, o 18.00-chrzest W środę Msza św. i Nowennę do MBNP, a w piątek do Bożego Miłosierdzia. Przyszła niedziela – to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Parafii Miłosierdzia w Brzesku. Składamy podziękowanie za ofiary na KUL i PAT z dnia wczorajszego. Bóg zapłać. Zachęcamy i zapraszamy do zapisów na pielgrzymkę do Starego Sącza, na rozpoczęcie peregrynacji obrazu i relikwii Jana Pawła II po naszej diecezji w dniu 18 maja. Do końca kwietnia musimy podać liczbę, i dobrze by było, żeby był autokar z naszej parafii, ponieważ organizatorzy muszą znać liczbę, aby przygotować jakiś poczęstunek. Zapisało się już 10 osób, a zachęcamy następne. Ten wyjazd organizuje Akcja Katolicka naszej parafii, ale zachęcamy, wszystkich, niekoniecznie członków Akcji Katolickiej. Zachęcamy do zapisu na rekolekcje na Kurs Filipa. Jest do nabycia kolejny numer „Kościoła nad Uszwicą” Jutro o godzinie 14.00-jest pogrzeb śp. Andrzeja Brzeziny. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu./ Dobry Jezu a nasz Panie?