V Niedziela Wielkiego Postu (7.04.2019r.)

Przeżywamy już V Niedzielę Wielkiego Postu i pierwszą niedzielę miesiąca. Dlatego po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Msze święte jeszcze o godz. 9.00, 10.30, o 11.30-Droga krzyżowa dla dzieci, następna o godz. 12.00. O godzinie 16.00-Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nim ostatnia Msza Święta, ale już bez kazania.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP, w piątek na Drogę krzyżową o 17.00, mszę św. i koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy Świętej wieczornej. Członków Akcji serdecznie zapraszamy

Następna niedziela to już Niedziela Palmowa. Składka z Niedzieli Palmowej przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne, jako jałmużna postna. Zachęcamy do tej ofiarności, jak już wiemy, jałmużna zakrywa wiele naszych grzechów

Spowiedź w naszej parafii przed Wielkanocą będzie od godziny 13.00 do 16.00 z przerwą od godziny 14.30 do 15.00. Zapraszamy, skorzystajmy z tego daru spowiedzi bo we Wielki Wtorek i Środę księża będą spowiadać w Brzesku.

Panie z Caritasu rozprowadzają baranki i paschaliki wielkanocne. Zachęcamy do ich nabycia.

Jutro wyjątkowo próba scholii młodszej o 18.00 i starszej o 19.00.

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej zaprasza na konkurs palm w Niedzielę Palmową o godzinie 11.30.

W piątek zapraszamy na adoracje „Uwielbienia Pana Jezusa” o godzinie 19.00, a około 20.15 na Mszę Świętą.

W sobotę spotkanie ministrantów i lektorów o godzi.9.00, a młodzieży po Mszy Świętej wieczornej

Zapraszamy na rekolekcje Kurs Filipa w dniach od 30.04-2.05. Informacje i zapisy u ks. Waldemara

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego. Jest w nim dodatkowo płyta o Ignacym Loyoli w cenie 5 złotych

Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłego śp. Janusza Zachary o godzinie 15.00. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu