V Niedziela zwykła (10.02.2019r)

Przeżywamy V Niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godz. 16.00

Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej spotkanie członków Akcji Katolickiej. Członków serdecznie zapraszamy.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

Nasza starsza Schola „Bliżej nieba” zajęła III miejsce w Powiatowym konkursie kolęd i pastorałek Gratulujemy im, a podziękowanie składamy na ręce Pani Iwony Mikołajek

Próba scholi w piątek młodszej o godz. 18.00 i starszej o 19.00.

Następna niedziela to III niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Ofiary z III niedzieli miesiąca przeznaczone są prace inwestycyjne. Chcemy ten nowy budynek poświęcić w czasie pierwszego odpustu parafialnego tzn. na Trójcę Świętą. Chcemy, aby już ostatecznie do końca wakacji nie było żadnych zobowiązań i długów. Dlatego bardzo prosilibyśmy o ofiarność, nie wysyłamy żadnej Rady Duszpasterskiej, nie ma zeszytu, jak po innych parafiach, tylko liczymy na zrozumienie i życzliwość. Wartość tej składki podamy w następną niedzielę.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9:00 a lektorów o 10.00. Młodzież zapraszamy już do nowego budynku w sobotę po Mszy Świętej.

Przekazano 98 Mszy Świętych za śp. Janusza Niemca księdzu Maksymowi z Białorusi

W środę odbył się pogrzeb zmarłej śp. Heleny Nalepa. Jej nieśmiertelna duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie/