Kilka słów od administratora.

Dzień dobry,
chciałbym zapytać jak po pewnym czasie podoba się Państwu nasza strona parafialna. Jeżeli pojawiły się jakieś pomysły jak ją udoskonalić, proszę kierować je na adres witryna@parafiaokocim.pl, chętnie wszelkie pomysły i opinie czytam.

Tymczasem zachęcam Państwa do skorzystania z mojej oferty tworzenia stron internetowych. W obecnych czasach prowadząc firmę lub inne przedsięwzięcie obowiązkowa wydaje się obecność w internecie. Dlatego firmowa strona internetowa w formie strony informacyjnej, aplikacji realizującej funkcje biznesowe, czy choćby prostego bloga jest w tym przypadku bardzo wskazana. Jeżeli nie są Państwo zadowoleni ze swojej przestarzałej, mało funkcjonalnej strony internetowej lub — co gorsza — brak jej, zapraszam do skorzystania z moich usług.

W każdym razie podejmuję się tworzenia takich rozwiązań w cenie od 900 zł dla witryn oraz od 2700 zł dla sklepów i innych aplikacji bazodanowych dla biznesu. To jest oferta dla Państwa jako, że się znamy i lubimy. Zostawiam wobec tego kontakt do siebie — proszę napisać do mnie, na kontakt@danb.pl ewentualnie za pomocą Messengera. Po otrzymaniu wytycznych, prześlę wycenę, natomiast wszelkie szczegóły omówimy już podczas spotkania.

Na koniec skłaniam do zapoznania się z opisem realizacji strony dla parafii oraz zerknięcia do wpisu mówiącego o tym dlaczego własne miejsce w sieci w postaci strony internetowej jest istotne i korzystne.

Pozdrawiam serdecznie, z Bogiem
Daniel Babraj — Administrator oraz autor tejże witryny

Do góry