XIV Niedziela zwykła (7.07.2019r).

Przeżywamy dzisiaj XIV niedzielę zwykłą, pierwszą niedzielę miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30., o 12.00-chrzest. O 16.00- Msza święta wieczorna.

Dzisiaj uroczystość odpustowa ku czci Świętego Prokopa w Jadownikach. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

• poniedziałek- Świętego Jana z Dukli -czwartek-Św. Benedykta Opata -piątek Św. Brunona -sobotę-Św. Andrzeja Świerada

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia. Pamiętajmy o intencjach do Matki Bożej, a na nowennie w środę, będziemy je polecać i prosić Matkę Bożą Nieustającej Pomocy o wstawiennictwo u Boga za nami.

W piątek o 19.00- zapraszamy na „Adorację uwielbienia” a następnie około godziny 20.15 na Mszę Świętą.

W sobotę tj. 13 lipca zapraszamy na Mszę o godzinie 18.00 a następnie na różaniec fatimski. Mimo, że są wakacje, nie zapominajmy o modlitwie. Zapraszamy dzieci, młodzież i starszych. Przynieśmy lampiony.