XV Niedziela zwykła (14.07.2019r).

Przeżywamy dzisiaj XV niedzielę zwykłą, dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30 o 16.00- Msza święta wieczorna.

Zapowiedzi przedślubne 1: Agnieszka Katarzyna Pajor i Dawid Stanisław Cyrulik

W następną niedzielę po każdej Mszy Św. poświęcenie pojazdów z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa.

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia. Pamiętajmy o intencjach do Matki Bożej, a na nowennie w środę, będziemy je polecać i prosić Matkę Bożą Nieustającej Pomocy o wstawiennictwo u Boga za nami.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie Biblijne wszystkich chętnych po Mszy św. wieczornej.

Ks. Robertowi Dytko zostały przekazane następujące intencje: + Danielę Holawa 16 int., + Marię |Kołodziej 9 int., + Wojciecha Nowaka 33 int., + Antoniego Mleczko 2 int., + Helenę Nalepa 30 int.

We wtorek o godz. 14.00 odbędzie się pogrzeb śp. Władysławy Franczyk jej nieśmiertelna dusze polecajmy Miłosiernemu Bogu.