XVI Niedziela zwykła - 21.07.2019r.

Przeżywamy XVI niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe. Dzisiaj jeszcze Msz Święte o godz. 9.00, 10.30 i 16.00.

Na tygodniu przypadają wspomnienia: -poniedziałek - Św. Marii, Magdaleny -wtorek- Św. Brygidy, zakonnicy -środę - Św. Kingi -czwartek - Św. Jakuba – odpust w parafii Brzesku -piątek- Św. Joachima i Anny

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji Św. Krzysztofa- którego wspomnienie przypada w najbliższy czwartek. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z III niedzieli miesiąca na spłatę nowego budynku. Bóg zapłać. Zaś składka z następnej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.