XVIII Niedziela zwykła (4.08.2019r.)

Przeżywamy XVIII Niedzielę zwykłą a zarazem pierwszą niedzielę miesiąca. Dlatego po każdej Mszy świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, o 15.00- ślub i ostatnia o godzinie 16.00. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP- pamiętajmy o intencjach do Matki Bożej, aby potem jeszcze raz polecić je Panu Jezusowi w czasie Mszy Świętej. Natomiast w piątek zapraszamy na Mszę i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Składamy serdeczne podziękowanie pewnej osobie z ulicy Zagrody za ofiarę na prace przy parafii. Bóg zapłać. Księdzu Prałatowi Stanisławowi Gutowskiemu zostały przekazane od odprawienia Msze Święte -19 - za śp. Cecylię Blecharz i 11 za Józefa Bernacika. W piątek o godzinie 19.00- zapraszamy na Adorację Uwielbienia o godzinie 19.00 a po niej około godziny 19.15- na Mszę Świętą. W następną niedzielę przypada Uroczystość Odpustowa w naszej parafii ku czci Przemienienia Pańskiego. Uroczysta suma odpustowa o godzinie 11.00. Tej uroczystej sumie będzie przewodniczył nasz rodak Ojciec Karol Tafliński z zakonu Ojców Cystersów z Krakowa. Na uroczystą sumę zapraszamy oczywiście wszystkich a szczególnie LSO, dzieci pierwszokomunijne, dzieci do sypania kwiatów, panie do niesienia figurek, panów do feretronu i baldachimu. Jest nowy numer „Kościoła nad Uszwicą „ w cenie 3 złotych.