XXII Niedziela Zwykła (1.09.2019 r.)

XXII Niedziela zwykła (1.09.2019r)

Przeżywamy XII niedzielę zwykła a zarazem pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godzinie 16.00. Jutro o godzinie 8.00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej w Okocimiu. Zapraszamy uczniów, dzieci, rodziców i nauczycieli na Mszę Świętą. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP- pamiętajmy o intencjach składanych Matce Bożej, a w piątek do Miłosierdzia Bożego. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W pierwszy piątek września Msze Święte o NSPJ o 6.30-rano i wieczorem o godzinie 18.00 Wyjazd do chorych o godz. 8.00. Spowiedź od godziny 17.00 W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy młodzież klasy VII i VIII najpierw do spowiedzi pierwszopiątkowej a potem na Mszę Świętą i po Mszy Świętej na spotkanie w ramach duchowego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy także przynajmniej jednego z rodziców. /Będzie sprawdzana obecność/ Sołtys wsi Okocim Pani Beata Słupska, informuje, że warsztaty ceramiczne, na których będzie wykonywana biżuteria dla kobiet, odbędą się w budynku parafialnym przy kościele w dniu 5 września o godzinie 18.00. Koszt warsztatów wynosi 20 złotych. Serdecznie zapraszamy. W następną niedzielę Akcja Katolicka naszej parafii organizuje wyjazd na pielgrzymkę do Świętego Krzyża o godzinie 6.00 rano na parkingu. Zbiórka o 5.46. Prosimy zabrać ze sobą śpiewniki mogilskie. Pieniądze zbiera Pani Bogusława Smuk, lub Marta Zydroń.