XXXI Niedziela zwykła (3.11.2019r.)

Przeżywamy dzisiaj XXXI niedzielę zwykłą, a także jest pierwsza niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu. Msze święte jeszcze o godz. 9.00, 10.30, 12.00. O godz. 16.00-różaniec za zmarłych a o 16.30- Msza święta wieczorna.

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

• w poniedziałek- Świętego Karola Boromeusza -w sobotę-rocznica Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP, pamiętajmy o intencjach do Matki Bożej. W piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia

Próba scholii młodszej w środę o godzinie 18.00, a starszej o 19.00.

W tym tygodniu, przypada pierwszy czwartek miesiąca listopada, a w naszej parafii przypada parafialna adoracja Najświętszego Sakramentu. Dlatego proponujemy rozpocząć Adorację Najświętszego Sakramentu Mszą Świętą o godz. 14.00 a następnie zapraszamy:

14.30-15.00- mieszkańców ul. Goetzów Okocimskich- stronę południową 15.00-15.30- mieszkańców ul. Goetzów Okocimskich- stronę północną 15.30-16.00- mieszkańców ul. Zamkowej i Cesarski Gościniec 16.00-16.30-mieszkańców ul. Zagrody, Karpackiej, Zalesie, ul. Klęczany, Leszczynowej, O. Kamieniec, Stromej, Czerwonej Drogi, Pod Bocheńcem. 16.30-różaniec za zmarłych

W piątek wyjazd do chorych od godziny 8.00

Zachęcamy do zyskiwania odpustu za zmarłych - jeszcze do 8 listopada. Zmarłym możemy wyprosić przejście z czyśćca do nieba, a dla siebie darowanie kary czyścowej.

W piątek zapraszamy na adorację uwielbienia Pana Jezusa o godzinie 19.00, a około 20.15 na Mszę Świętą

Ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne wyniosły 1000 złotych. Natomiast na Dzieło Nowego Tysiąclecia 950. Bóg zapłać.

W związku z peregrynacją relikwii i obrazu Św. Jana Pawła II w naszej parafii, Pani Marta Zydroń - Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Okocimiu dziękuje wszystkim zaangażowanym w przygotowania tego wydarzenia. Kapłanom, LSO, wszystkim członkom Akcji Katolickiej i innym osobom które z chęcią włączyły się w przygotowania i prowadzenie czuwania w ciągu tych dwóch dni. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty oraz wszystkim parafianom za liczną obecność. Niech Bóg przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II obdarzy wszystkich wieloma łaskami.

Składamy serdeczne podziękowanie pewnej rodzinie za ofiarę na prace na cmentarzu oraz na kwiaty na peregrynację obrazu.

Składamy również podziękowanie Panu Andrzejowi Mietle za odnowienie bramy cmentarnej. Bóg zapłać.

Dziękujemy pewnej osobie za ofiarę na kościół. Również Bóg zapłać.

Młodzież zapraszamy w sobotę po Mszy Świętej wieczornej. Natomiast ministrantów w sobotę o godzinie 9.00