XXXII Niedziela zwykła (10.11.2019r.)

Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z kościołem prześladowanym. Niech tajemnica odkupienia i łaski Chrystusa wyprasza dla wszystkich braci i sióstr prześladowanych w świecie za wiarę szeroki horyzont odwagi i dawania świadectwa chrześcijańskiej wierze, a sami chrześcijanie nie tracili ducha.

Dzisiaj Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00 Msza Święta wieczorna

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia a w sobotę do Matki Bożej Królowej Polski.

W środę po nowennie i wieczornej Mszy Świętej - spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas. Panie z Caritasu serdecznie zapraszamy.

Następna niedziela to III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe.

Ofiary z III niedzieli miesiąca, przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary składamy Bóg zapłać.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w adoracje Najświętszego Sakramentu w obiegły czwartek. Bóg zapłać.

W piątek próba scholii młodszej o godzinie 18.00 i starszej o godzinie 19.00

W piątek po Mszy Św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie „Koła Biblijnego”

W sobotę spotkanie ministrantów o godz. 9.00, a młodzieży po Mszy Świętej wieczornej

W następną niedzielę na godzinę 12.00 – zapraszamy dzieci naszej parafii na Mszę Świętą i kazanie dla nich.

W ogólnopolskim Festiwalu „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę” w Tarnowie nasza młodsza schola „Bliżej nieba” zajęła III miejsce w kategorii dziecięcej, natomiast starsza schola zajęła również III miejsce w kategorii młodzieżowej. Gratulujemy im tego wyróżnienia a podziękowanie składamy na ręce Pani Iwony Mikołajek.

We wtorek odbędzie się pogrzeb zmarłej śp. Zofii Porwisz z Brzeska. Jej nieśmiertelna duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu